Operator Krajarki / Krajacz
Miejsce pracy: Poznań
Główne obowiązki:
  • dbałość o powierzony sprzęt i materiały,
  • utrzymanie najwyższych standardów pracy,
  • ścisłą współpracę z pozostałymi działami w Firmie,
  • raportowanie pracy do przełożonego.
Wymagania:
  • doświadczenie,
  • sumienność,
  • pracowitość,
  • dokładność.
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Podobne oferty pracy

Operator maszyn produkcyjnych

2024-07-18

FALLWORK Sp zo.o.

wielkopolskie / Poznań

ZADANIA: podawanie płyt akumulatorowych w maszynach oraz umieszczaniu ich w obudowie ustawianie maszyn WYMAGAMY: dobra sprawność fizyczna gotowość do pracy na 3 zmiany nie wymagamy doświadczenia

Więcej informacji

Operator maszyn produkcyjnych

2024-07-18

FALLWORK Sp zo.o.

wielkopolskie / Swarzędz

ZADANIA: podawanie płyt akumulatorowych w maszynach oraz umieszczaniu ich w obudowie ustawianie maszyn WYMAGAMY: dobra sprawność fizyczna gotowość do pracy na 3 zmiany nie wymagamy doświadczenia

Więcej informacji

Pomocnik operatora maszyn do obróbki metali

2024-07-11

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

wielkopolskie / Środa Wielkopolska

obsługa maszyn do obróbki metali, wykonywanie detali na w/w maszynach Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: praca w zespole Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy Wymagania inne: [Inne] : Mile wiedziane chęci do pracy...

Więcej informacji