Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Operator piły typu formatowego
Miejsce pracy: Kórnik
Numer: StPr/24/0328
OBOWIĄZKI:
cięcie płyt meblowych na pile formatowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w obsłudze piły formatowej

Miejsce pracy:

Kórnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Podobne oferty pracy

Operator maszyn produkcyjnych

2024-07-18

FALLWORK Sp zo.o.

wielkopolskie / Poznań

ZADANIA: podawanie płyt akumulatorowych w maszynach oraz umieszczaniu ich w obudowie ustawianie maszyn WYMAGAMY: dobra sprawność fizyczna gotowość do pracy na 3 zmiany nie wymagamy doświadczenia

Więcej informacji

Operator maszyn produkcyjnych

2024-07-18

FALLWORK Sp zo.o.

wielkopolskie / Swarzędz

ZADANIA: podawanie płyt akumulatorowych w maszynach oraz umieszczaniu ich w obudowie ustawianie maszyn WYMAGAMY: dobra sprawność fizyczna gotowość do pracy na 3 zmiany nie wymagamy doświadczenia

Więcej informacji

Pomocnik operatora maszyn do obróbki metali

2024-07-11

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

wielkopolskie / Środa Wielkopolska

obsługa maszyn do obróbki metali, wykonywanie detali na w/w maszynach Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: praca w zespole Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy Wymagania inne: [Inne] : Mile wiedziane chęci do pracy...

Więcej informacji