Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Manikiurzystka
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2008
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych polegających na np.: skróceniu paznokci, usunięciu martwego naskórka czy zmyciu starego lakieru, nawilżaniu i regenerowaniu skóry dłoni (zabiegi z użyciem parafiny), malowaniu lub zdobieniu paznokci w sposób tradycyjny lub z wykorzystaniem innych technik, na przykład przedłużanie paznokci metodą akrylową, wzmacniania paznokci żelem i przedłużanie, manicure kombinowany i sprzętowy; komunikacja z klientami posługującymi się językiem rosyjskim i ukraińskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: dobry wzrok
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 5)
Uprawnienia: dokładność, komunikatywność, sumienność
Uprawnienia: kurs manicure

Wymagania inne:

certyfikat na szkolenie podstawowe i zaawansowane w zakresie wzmacniania paznokci żelem i przedłużania

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu