Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1676
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera -EXEL
Uprawnienia: umiejętności negocjacyjne
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE
Uprawnienia: komunikatywność, dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

biegła znajomość

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu